Święto Strażackie

News image

04.05.2014 :: " Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali, Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił [...] "

zobacz więcej »

Nasze interwencje

1% podatku

Święto Strażackie
04.05.2013 :: " Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali, Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił [...] "

Z okazji Dnia Strażaka składamy serdeczne podziękowania naszym druhnom i druhom za działalność ratowniczą i bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi. Jednocześnie życzymy wyrozumiałości bliskich, oraz niewyczerpanej siły i mnóstwa wytrwałości, pomimo stale wzrastającego zakresu zadań i obowiązków.

Bogu na chwałę, ludziom na ratunek !